TurniejeAmatorskie.info

Turnieje, ligi i inne imprezy sportowe

Wrocław » Hasta La Vista » Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019

Informacje o lidze

Kategorie turnieju:

U-13 dziewczęta = ur. 2007 i później
U-13 chłopcy = ur. 2007 i później
U-19 dziewczęta = ur. 2006-2001
U-19 chłopcy = ur. 2006-2001
Open = K i M
Kobiety
M 40+ = ur. 1978 i wcześniej

Ranking: Open

Miejsce Imię i nazwisko Kolejka Punkty (4 z 6)
1 2 3 4 5 6
1 Łukasz Chojnacki 100 69 59 82 310
2 Janusz Łopusiewicz 51 100 58 75 284
3 Wojciech Renczyński 82 100 90 272
4 Piotr Szulc 69 75 49 65 258
5 Maciej Paluchniak 49 50 65 61 225
6 Marcin Kolenkiewicz 75 82 59 216
7 Sławomir Olchawa 55 43 55 61 214
8 Adam Froś 90 51 69 210
9 Przemysław Kaczmarek 90 100 190
10 Artur Nowak 65 61 57 183
11 Paweł Radzki 82 90 172
12 Adam Paluchniak 27 43 43 58 171
13 Grzegorz Grzejszczak 55 55 55 165
14 Maciej Zięba 55 47 55 157
15 Paweł Marciniak 43 55 57 155
16 Grzegorz Chmielewski 61 75 136
17 Zuzanna Borówka 27 47 57 131
18 Piter Sampras 33 43 43 119
19 Radosław Nakonieczny 59 57 116
20 Jarosław Szemet 58 55 113
21 Maciej Osmolski 47 61 108
22 Marcin Panuś 47 58 105
23 Olgierd Gosztowtt 50 51 101
24 Agnieszka Żerebecka 47 49 96
25 Agnieszka Puzio 47 47 94
26 Mikołaj Kruszka 49 43 92
27 Joanna Śliwa 43 47 90
28 Radosław Kurman 27 55 82
29 Marcin Tarchała 27 49 76
30 Izabela Śliwa 19 55 74
31 Andrzej Boguta 69 69
32 Robert Brojek 65 65
33 Bartosz Puńko 61 61
34 Krystian Mularczyk 61 61
35 Andrzej Kulawik 61 61
36 Zbigniew Goldwasser 59 59
37 Jan Wróbel 57 57
38 Garbiel Wechta 57 57
39 Ewa Stangret 57 57
40 Gabriel Wechta 57 57
41 Jakub Pietraszko 55 55
42 Grzegorz Tutak 55 55
43 Medard Marcinkowski 55 55
44 Robert Sokólski 55 55
45 Marek Tracz 55 55
46 Norbert Wasiewicz 51 51
47 Robert Figiel 50 50
48 Michał Iwanowicz 50 50
49 Waldemar Ściborski 49 49
50 Jacek Wróbel 49 49
51 Aleksandra Niedźwiedź 49 49
52 Karolina Bazan 47 47
53 Jerzy Sielużycki 47 47
54 Paweł Śliwa 47 47
55 Mirosław Kierpiec 47 47
56 Tomasz Sroczyński 47 47
57 Sławomir Przybylski 47 47
58 Adam Wróbel 43 43
59 Tomasz Szydłowski 43 43
60 Sebastian Ostój 43 43
61 Marcin Popławski 43 43
62 Ada Lasota 43 43
63 Ewa Kujawa 43 43
64 Jacek Puńko 43 43
65 Szczepan Pękała 43 43
66 Radek Łucki 43 43
67 Paweł Sokoleski 43 43
68 Wojciech Robak 43 43
69 Tomasz Pycia 43 43
70 Bartosz Wróbel 43 43
71 Piotr Turłowicz 35 35
72 Maciej Stelmaszuk 35 35
73 Przemysław Jamróz 33 33
74 Andrzej Sedlaczek 31 31
75 Przemek Krysiak 31 31
76 Maciej Szaynok 31 31
77 Andrzej Sudoł 31 31
78 Łukasz Andrzejewski 27 27
79 Mariusz Kaczor 27 27
80 Martyna Żuchowska 27 27
81 Joanna Pucińska 27 27
82 Jan Kurobka 19 19
83 Adam - 0
84 Tomasz Wiśniewski - 0

Ranking: Kobiety

Miejsce Imię i nazwisko Kolejka Punkty (4 z 6)
1 2 3 4 5 6
1 Zuzanna Borówka 90 82 90 262
2 Izabela Śliwa 69 100 169
3 Agnieszka Żerebecka 82 75 157
4 Joanna Śliwa 61 82 143
5 Agnieszka Puzio 100 100
6 Ewa Stangret 100 100
7 Aleksandra Niedźwiedź 90 90
8 Martyna Żuchowska 82 82
9 Ada Lasota 82 82
10 Patrycja Nagajek 82 82
11 Ewa Kujawa 75 75
12 Joanna Pucińska 65 65

Ranking: 40+

Miejsce Imię i nazwisko Kolejka Punkty (4 z 6)
1 2 3 4 5 6
1 Łukasz Chojnacki 100 100 100 100 400
2 Marcin Kolenkiewicz 82 90 90 262
3 Adam Paluchniak 61 57 61 75 254
4 Jarosław Szemet 90 65 82 237
5 Artur Nowak 69 75 82 226
6 Grzegorz Grzejszczak 47 59 59 165
7 Grzegorz Chmielewski 75 75 150
8 Robert Brojek 90 90
9 Zbigniew Goldwasser 82 82
10 Andrzej Kulawik 69 69
11 Robert Figiel 69 69
12 Andrzej Sudoł 65 65
13 Radek Łucki 65 65
14 Jacek Wróbel 61 61
15 Krystian Mularczyk 61 61
16 Marek Tracz 61 61
17 Jan Kurobka 61 61
18 Piotr Turłowicz 59 59
19 Medard Marcinkowski 58 58
20 Maciej Szaynok 58 58
21 Mirosław Kierpiec 58 58
22 Marcin Popławski 57 57
23 Andrzej Sedlaczek 57 57
24 Sebastian Ostój 55 55
25 Mariusz Kaczor 55 55
26 Przemek Krysiak 55 55
27 Jacek Kiełczewski 55 55
28 Waldemar Ściborski 51 51
29 Grzegorz Strożyński 50 50
30 Paweł Sokoleski 49 49
31 Wiesław Bielak 49 49
32 Janusz Wąsowicz 47 47

Ranking: Juniorzy

Miejsce Imię i nazwisko Kolejka Punkty (4 z 6)
1 2 3 4 5 6
1 Jan Wróbel 90 82 172
2 Adam Wróbel 75 75 150
3 Julia Szajner 100 100
4 Maciej Osmolski 100 100
5 Marcin Sadowski 100 100
6 Mikołaj Kruszka 90 90
7 Kacper Karwiński 90 90
8 Wiktor Krzemień 82 82
9 Wojciech Strożyński 82 82
10 Piotr Janiaczyk 75 75
11 Maria Grzelka 69 69
12 Natasza Woźnicka 69 69

Ranking: Kat. mieszana U19

Miejsce Imię i nazwisko Kolejka Punkty (4 z 6)
1 2 3 4 5 6
1 Jan Wróbel 100 100
2 Julia Szajner 90 90
3 Mikołaj Hołownia 82 82
4 Szymon Krzemień 75 75
5 Natasza Woźnicka 69 69

Moje konto

Załóż konto Nie pamiętam hasła

Dlaczego warto założyć konto

  • Zalogowani użytkownicy otrzymują informacje o turniejach i klubach z wybranych przez siebie dyscyplin, w wybranych miejscowościach
  • Po założeniu konta możesz dodawać turnieje i ligi oraz nimi zarządzać
  • Otrzymujesz możliwość zapisywania się online na turnieje i kolejki ligowe
  • Uzyskujesz dostęp do dodatkowych funkcji kalendarza, takich jak np. dodawanie prywatnych notatek
  • Możesz również komentować i dodawać zdjęcia z turniejów, dyskutować z innymi użytkownikami, umawiać się na wspólne treningi