TurniejeAmatorskie.info

Turnieje, ligi i inne imprezy sportowe

Wrocław » Hasta La Vista » Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019

Informacje o lidze

Kategorie turnieju:

U-13 dziewczęta = ur. 2007 i później
U-13 chłopcy = ur. 2007 i później
U-19 dziewczęta = ur. 2006-2001
U-19 chłopcy = ur. 2006-2001
Open = K i M
Kobiety
M 40+ = ur. 1978 i wcześniej

Ranking: Open

Miejsce Imię i nazwisko Kolejka Punkty (4 z 6)
1 2 3 4 5 6
1 Łukasz Chojnacki 100 69 59 82 100 100 382
2 Przemysław Kaczmarek 90 100 82 82 354
3 Wojciech Renczyński 82 100 90 65 337
4 Maciej Paluchniak 49 50 65 61 90 90 306
5 Marcin Kolenkiewicz 75 82 59 75 61 293
6 Janusz Łopusiewicz 51 100 58 75 59 292
7 Adam Pasibrzuch 90 51 69 59 69 287
8 Piotr Szulc 69 75 49 65 57 57 266
9 Artur Nowak 65 61 57 69 252
10 Sławomir Olchawa 55 43 55 61 65 55 236
11 Jarosław Szemet 58 55 61 61 235
12 Radosław Nakonieczny 59 57 58 58 232
13 Grzegorz Grzejszczak 55 55 55 51 216
14 Maciej Zięba 55 47 55 55 212
15 Olgierd Gosztowtt 50 51 49 49 199
16 Joanna Śliwa 43 47 47 57 194
17 Adam Paluchniak 27 43 43 58 49 43 193
18 Agnieszka Żerebecka 47 49 47 43 186
19 Piter Sampras 33 43 43 50 47 183
20 Zuzanna Borówka 27 47 57 43 174
21 Paweł Radzki 82 90 172
22 Paweł Marciniak 43 55 57 155
23 Agnieszka Puzio 47 47 55 149
24 Grzegorz Chmielewski 61 75 136
25 Maciej Stelmaszuk 35 47 51 133
26 Radosław Kurman 27 55 43 125
27 Tomasz Sroczyński 47 75 122
28 Andrzej Kulawik 61 61 122
29 Marcin Tarchała 27 49 43 119
30 Maciej Osmolski 47 61 108
31 Norbert Wasiewicz 51 57 108
32 Marcin Panuś 47 58 105
33 Wojciech Robak 43 55 98
34 Jerzy Sielużycki 47 47 94
35 Mikołaj Kruszka 49 43 92
36 Tomasz Szydłowski 43 47 90
37 Bartosz Wróbel 43 43 86
38 Maciej Szaynok 31 43 74
39 Izabela Śliwa 19 55 74
40 Andrzej Boguta 69 69
41 Robert Brojek 65 65
42 Krystian Mularczyk 61 61
43 Bartosz Puńko 61 61
44 Zbigniew Goldwasser 59 59
45 Gabriel Wechta 57 57
46 Garbiel Wechta 57 57
47 Jan Wróbel 57 57
48 Ewa Stangret 57 57
49 Paweł Sokolewski 55 55
50 Marek Tracz 55 55
51 Robert Sokólski 55 55
52 Medard Marcinkowski 55 55
53 Michał Antoniszyn 55 55
54 Marek Dziugieł 55 55
55 Jakub Pietraszko 55 55
56 Grzegorz Tutak 55 55
57 Przemek Głodek 55 55
58 Robert Figiel 50 50
59 Jakub Nowak 50 50
60 Michał Iwanowicz 50 50
61 Aleksandra Niedźwiedź 49 49
62 Bartosz Nastiuk 49 49
63 Jacek Wróbel 49 49
64 Waldemar Ściborski 49 49
65 Mirosław Kierpiec 47 47
66 Jan Tumidajewicz 47 47
67 Robert Hołownia 47 47
68 Paweł Śliwa 47 47
69 Karolina Bazan 47 47
70 Sławomir Przybylski 47 47
71 Sebastian Ostój 43 43
72 Tomasz Pycia 43 43
73 Ada Lasota 43 43
74 Mateusz Kruk 43 43
75 Jacek Puńko 43 43
76 Aleksandra Kaczyńska 43 43
77 Ewa Kujawa 43 43
78 Sławomir Kostecki 43 43
79 Paweł Sokoleski 43 43
80 Marek Rudzki 43 43
81 Radek Łucki 43 43
82 Marcin Popławski 43 43
83 Adam Wróbel 43 43
84 Szczepan Pękała 43 43
85 Piotr Turłowicz 35 35
86 Przemysław Jamróz 33 33
87 Andrzej Sudoł 31 31
88 Andrzej Sedlaczek 31 31
89 Przemek Krysiak 31 31
90 Martyna Żuchowska 27 27
91 Mariusz Kaczor 27 27
92 Joanna Pucińska 27 27
93 Łukasz Andrzejewski 27 27
94 Jan Kurobka 19 19
95 Adam - 0
96 Tomasz Wiśniewski - 0
97 Karol Góralczyk - 0

Ranking: Kobiety

Miejsce Imię i nazwisko Kolejka Punkty (4 z 6)
1 2 3 4 5 6
1 Zuzanna Borówka 90 82 90 90 352
2 Agnieszka Żerebecka 82 75 82 100 339
3 Joanna Śliwa 61 82 90 82 315
4 Agnieszka Puzio 100 100 200
5 Izabela Śliwa 69 100 169
6 Ewa Stangret 100 100
7 Aleksandra Niedźwiedź 90 90
8 Patrycja Nagajek 82 82
9 Ada Lasota 82 82
10 Martyna Żuchowska 82 82
11 Kalina Mrukowska 75 75
12 Kornelia Zawer 75 75
13 Ewa Kujawa 75 75
14 Aleksandra Kaczyńska 69 69
15 Joanna Pucińska 65 65

Ranking: 40+

Miejsce Imię i nazwisko Kolejka Punkty (4 z 6)
1 2 3 4 5 6
1 Łukasz Chojnacki 100 100 100 100 100 100 400
2 Marcin Kolenkiewicz 82 90 90 90 82 352
3 Jarosław Szemet 90 65 82 75 90 337
4 Artur Nowak 69 75 82 82 308
5 Adam Paluchniak 61 57 61 75 61 69 266
6 Grzegorz Grzejszczak 47 59 59 69 234
7 Grzegorz Chmielewski 75 75 150
8 Andrzej Kulawik 69 65 134
9 Maciej Szaynok 58 57 115
10 Robert Brojek 90 90
11 Zbigniew Goldwasser 82 82
12 Jan Tumidajewicz 75 75
13 Robert Figiel 69 69
14 Andrzej Sudoł 65 65
15 Radek Łucki 65 65
16 Bartosz Nastiuk 65 65
17 Marek Rudzki 61 61
18 Krystian Mularczyk 61 61
19 Jacek Wróbel 61 61
20 Paweł Sokolewski 61 61
21 Jan Kurobka 61 61
22 Marek Tracz 61 61
23 Piotr Turłowicz 59 59
24 Robert Hołownia 59 59
25 Medard Marcinkowski 58 58
26 Mirosław Kierpiec 58 58
27 Bartosz Wróbel 58 58
28 Marcin Popławski 57 57
29 Andrzej Sedlaczek 57 57
30 Jacek Kiełczewski 55 55
31 Mariusz Kaczor 55 55
32 Sebastian Ostój 55 55
33 Przemek Krysiak 55 55
34 Waldemar Ściborski 51 51
35 Grzegorz Strożyński 50 50
36 Paweł Sokoleski 49 49
37 Wiesław Bielak 49 49
38 Janusz Wąsowicz 47 47

Ranking: Juniorzy

Miejsce Imię i nazwisko Kolejka Punkty (4 z 6)
1 2 3 4 5 6
1 Jan Wróbel 90 82 100 272
2 Julia Szajner 100 90 190
3 Adam Wróbel 75 75 150
4 Natasza Woźnicka 69 69 138
5 Marcin Sadowski 100 100
6 Maciej Osmolski 100 100
7 Mikołaj Kruszka 90 90
8 Kacper Karwiński 90 90
9 Mikołaj Hołownia 82 82
10 Wojciech Strożyński 82 82
11 Wiktor Krzemień 82 82
12 Szymon Krzemień 75 75
13 Piotr Janiaczyk 75 75
14 Maria Grzelka 69 69

Moje konto

Załóż konto Nie pamiętam hasła

Dlaczego warto założyć konto

  • Zalogowani użytkownicy otrzymują informacje o turniejach i klubach z wybranych przez siebie dyscyplin, w wybranych miejscowościach
  • Po założeniu konta możesz dodawać turnieje i ligi oraz nimi zarządzać
  • Otrzymujesz możliwość zapisywania się online na turnieje i kolejki ligowe
  • Uzyskujesz dostęp do dodatkowych funkcji kalendarza, takich jak np. dodawanie prywatnych notatek
  • Możesz również komentować i dodawać zdjęcia z turniejów, dyskutować z innymi użytkownikami, umawiać się na wspólne treningi